Biz Kimiz

Mayıs 2014’ten itibaren Welcome Baby olarak e-ticaret sektöründe yerimizi aldık. Asli amacımız; giderlerimizi minimum seviyede tutarak sizlere en iyi ürünü, en uygun fiyata sağlamak. Memnuniyetiniz, her zaman öncelikli hedefimiz.

İhtiyacınız olan her ürünü, istediğiniz zaman bulma imkanı veren Welcome Baby, çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. Welcome Baby’de günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışverişinizi yapabilirisiniz. Bir Koyuncuoglu şirketler grubu olan “Welcome Baby”, Koyuncuoğlu’nun 60 yıllık işletmecilik anlayışını, ilke edinerek; sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Welcome Baby ekibi olarak; annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 7 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir internet sitesi olmayı hedeflemekteyiz. Amacımız anne, bebek ve çocukların; ihtiyaçlarını mağaza mağaza dolaşmadan; tek seferde, en uygun fiyata ve en güvenilir şekilde temin edilebilmesi. Ürünlerimizin kaliteli ve sağlam olmasına çok önem veriyoruz. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere stoklarımızda yer vermiyoruz.

Misyonumuz

Bizim için misyonumuz; “Welcome Baby’yi bebeğimiz gibi koruyarak iyi bakmak” ve Welcome Baby’nin sevilmesi ve güvenilmesini sağlamaktır. Bu sevgi ve güveni de çok uzun yıllarca koruyabilmektir. Bunun içinde “En İyi Hizmet”, “En İyi Kalite”, “En Uygun Fiyat” ve bize olan güveninizi sarsmadan size hizmet etmek için çalışacağız.

İletişim

  • Firma Adı: Hoşgeldin Bebek İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti
  • Adres: Bahçelievler Mah. D100 Bulvari No:30 Pendik/Istanbul
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 303 22 29
  • Web: www.welcomebaby.com.tr
  • E-Posta: info@welcomebaby.com.tr